W odpowiedzi na coraz mocniej wdzierającą się w nasze życie epidemię koronawirusa, oferuję możliwość odbycia konsultacji online.

Jest to dobre rozwiązanie, jeśli:

  • czujesz olbrzymi lęk i niepokój, od których trudno znaleźć wytchnienie
  • ogarniają Cię depresyjne myśli i niechęć, żeby wstawać rano z łóżka
  • konflikty z członkami rodziny przybierają na sile
  • emocje wymykają Ci się spod kontroli i boisz się w takim stanie podejmować decyzje
  • jesteś w ciąży i boisz się porodu w obecnych okolicznościach
  • dzieje się z Tobą coś, co Cię niepokoi
  • Twoje nastoletnie dziecko źle sobie radzi z zaistniałą sytuacją

Dlaczego rozmowa z psychoterapeutą może pomóc?

Taka rozmowa może pomóc uporządkować kłębiące się w głowie myśli. Dzięki niej emocje powinny osłabnąć i pozwolić na rozsądną ocenę sytuacji. Im bardziej adekwatnie ocenimy sytuację i swoje możliwości, tym korzystniejsze działania jesteśmy w stanie podjąć. A taka umiejętność w sytuacji kryzysowej jest nieoceniona!

To, co mogę w tej sytuacji zrobić, to pomóc Ci spojrzeć na sytuację z innej perspektywy i zyskać dystans. Będę szukała w Tobie i Twoim życiu potencjału do poradzenia sobie z zaistniałą sytuacją. Zaakcentuję to, co może stanowić dla Ciebie solidne podparcie.

Czasem wystarczy jedna rozmowa, czasem będzie potrzeba ich kilka. Każdy jest inny i każdego traktuję indywidualnie.

Jeśli będę widziała taką potrzebę, pokieruję Cię na konsultacje do lekarza psychiatry (który wystawia e-recepty i e-zwolnienia).

Jak to działa?

Umawiasz się ze mną telefonicznie na konkretny termin. Rozmowa odbędzie się z pomocą Skype`a lub Zooma w zależności od Twoich preferencji (jedną z tych aplikacji musisz mieć zainstalowaną). Wyślę Ci e-mailem informacje potrzebne do tego, żeby się ze mną w umówionym terminie połączyć. Dostaniesz również dane do przelewu, który będę prosiła, aby wykonać po odbytym spotkaniu.

Spotkanie takie trwa 50 minut.

Jego koszt to 100 zł.

Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia i działasz „na pierwszej linii frontu”, to proponuję Ci darmowe wsparcie w ramach wdzięczności za to, co robisz da nas wszystkich. To może być jednorazowa rozmowa, ale możemy też umówić się na regularne spotkania. Wszystko zależy od tego, czego będziesz potrzebował(a).